Vizionette

https://vizionette.lv

Bezmaksas redzes tests ir TE!

VIZIONETTE REDZES DIENAS

Šajā pavasarī aicinām Tevi pievērst īpašu uzmanību savai redzes veselībai un apmeklēt REDZES DIENAS VIZIONETTE veikalos. REDZES DIENU laikā ikvienam pieejams redzes tests BEZ MAKSAS.

REDZES DIENAS Rīgā:

VIZIONETTE t/c Galerija Centrs - 15. martā, plkst. 11:00 - 17:00

VIZIONETTE t/c Rīga Plaza - 18. martā, plkst. 11:00 - 17:00

VIZIONETTE t/c Origo - 22. martā, plkst. 11:00 - 17:00

VIZIONETTE t/c Domina - 30. martā, plkst. 11:00 - 17:00

REDZES DIENAS Daugavpilī:

VIZIONETTE t/c Solo – 6. aprīlī, plkst. 11:00 – 17:00

Kāpēc nepieciešamas redzes pārbaudes? 

Lai savlaicīgi novērstu un pamanītu pirmās redzes pasliktināšanās pazīmes, tā jāpārbauda regulāri – vēlams reizi gadā. Sausas acis, saspringums un līdzīgi simptomi nav jāatstāj bez ievērības. Diemžēl cilvēki pie optometrista vai acu ārsta nereti vēršas tikai tad, kad jau radušās sūdzības par redzes kvalitāti, parādījusies asarošana, attēla dubultošanās vai kādi citi slimības simptomi. Regulāra redzes pārbaude ir svarīgākais profilakses kritērijs, kas palīdz atklāt redzes problēmas un acu saslimšanas to agrīnajā stadijā- kad tās ir visvieglāk koriģējamas vai ārstējamas.
Veicot ātru un vienkāršu redzes testu ar autorefraktometru, ir iespējams noteikt redzes objektīvo refrakciju un iegūt priekšstatu par acs optisko stiprumu.

Kā notiek redzes tests?

Redzes testa laikā speciālists veic nepieciešamos mērījumus ar modernu redzes diagnostikas iekārtu- autorefraktometru. Pēc testa veikšanas speciālists klientam izsniedz autorefraktometra mērījumu izdruku, izskaidro iegūtās atradnes un atbild uz klienta jautājumiem. Nepieciešamības gadījumā klientam tiek rekomendēts apmeklēt padziļinātu redzes pārbaudi.

Redzes tests aizņems tikai 1 minūti laika un tam nav iepriekš jāpierakstās.

Nāc un izmanto bezmaksas iespēju uzzināt vairāk par savu redzes veselību VIZIONETTE REDZES DIENĀS!