Vizionette

https://vizionette.lv

BRILLES no 75€

Pērc gudri, nevis dārgi!

Pircēji parasti domā, ka iegādāties kvalitatīvas, modernas un ērtas brilles, ir ļoti dārgi. Taču VIZIONETTE optikas veikalos vari iegādāties pilnu briļļu komplektu sākot no 75 €*.

Šajā cenā viss jau ir iekļauts:

briļļu ietvars + 2 dzirdinātās briļļu lēcas + briļļu izgatavošana

*Piedāvājums nesummējas ar citām akcijām un atlaidēm. Cenā iekļauts ietvars 75€ vērtībā, 2 briļļu lēcas 1.5 FSV Organic (sph.+/-6.00, cyl. +/-2.00), briļļu izgatavošana. Plašāka informācija VIZIONETTE veikalos pie konsultanta. 

Šajā komplektā ietilpst COLLETA briļļu ietvari. COLLETA piedāvājumā ir mūsdienīgi, stilīgi briļļu ietvari kā sievietēm, tā vīriešiem. Tie ir pieejami dažādu materiālu variācijās- gan plastikāta, gan metāla, gan abu materiālu kombinācijās.

Komplekta cenā iekļautās briļļu lēcas 1.5 FSV Organic ir standarta biezuma sfēriskā dizaina lēcas no plastikāta, kuras uzlabotas ar dzidrināto daudzslāņu pārklājumu. Mūsdienās brilles ar dzirinātajām lēcām ir pamata vajadzība gandrīz ikvienam briļļu valkātājam. Šim daudzslāņu pārklājumam ir vairākas būtiskas priekšrocības, kas nodrošina labāku redzi un komfortu, kā arī pagarina briļļu lietošanas mūžu:

  • Antirefleksais klājums samazina traucējošo atspīdumu veidošanos, kas būtiski atvieglo redzes komfortu.
  • Nodrošina uzlabotu redzes asumu un palielina attēlu kontrastu.
  • Nodrošina maksimāli lielu gaismas caurlaidību, kas ir vairāk par 99%.
  • Sniedz briļļu valkātājam estētiskāku izskatu, jo lēcas ir maksimāli caurspīdīgas.
  • Dzidrinātas lēcas iekļauj arī hidrofobo pārklājumu, kas atvieglo lēcu tīrīšanu. Tas nozīmē, ka lēcas būs grūtāk nosmērēt, bet vieglāk notīrīt.
  • Jebkurai dzidrinātajai lēcai ir arī cietā pārklājuma slānis. Tas paildzina briļļu lēcu mūžu, jo cietais klājums veic aizsargfunkciju pret skrāpējumiem- tās skrāpēsies mazāk.