Vizionette

https://vizionette.lv

Kam piemērotas kontaktlēcas?

Kontaktlēcas iemīļojuši tie cilvēki, kas aizraujas ar aktīvu dzīvesveidu un nevēlas tikt ierobežoti savās kustībās. Virkne to lietotāju izvēlas kombinēt brilles ar kontaktlēcām, izvēloties tās atsevišķās dzīves situācijās, taču kontaktlēcas var izmantot kā vienīgo redzes korekcijas līdzekli. Lai gan kontaktlēcas var lietot teju ikviens, atbilstošākās lēcas ir būtiski izvēlēties speciālista pārraudzībā. Pateicoties straujajai tehnoloģiju attīstībai, VIZIONETTE sortimentā pieejams plašs klāsts kontaktlēcu, no kurām izvēlēties sev piemērotākās varēs ikviens - gan dienas, gan mēneša, tāpat pieejamas arī toriskās un krāsainās kontaktlēcas.

Kontaktlēcu vizīte

Pirms izlem lietot kontaktlēcas, vizīte pie optometrista ir obligāta vairāku iemeslu dēļ. Pirmkārt, briļļu recepte nav identiska ar to, ko redzes speciālists izraksta kontaktlēcām. Otrkārt, tā ir iespēja iemācīties gan pareizu kontaktlēcu kopšanu, gan to, kā tās ielikt acīs, kas sākotnēji var šķist grūti, tomēr pieredzējuša speciālista vadībā tā nebūt nav. Turklāt, atkārtotā vizīte ļaus pārliecināties, ka izvēlētās kontaktlēcas ir atbilstošas Tavai acs struktūrai un nesagādā neērtības. 

Padomi pirms kontaktlēcu vizītes pie optometrista:

Neizmanto kosmētiku. Dodoties uz pirmreizējo kontaktlēcu vizīti, tās laikā būs nepieciešams izmēģināt kontaktlēcu ielikšanu un izņemšanu. Tāpēc pirms vizītes nevajadzētu lietot kosmētiku, lai lēcu pielaikošana būtu ērta un patīkama.

Vizītes laikā informē optometristu par saslimšanām un lietotajiem medikamentiem. Redzes veselību ietekmē kopējais veselības stāvoklis, tāpēc vizītes laikā optometristu informē par esošajām saslimšanām, ja tādas ir, un medikamentiem, kurus šobrīd lieto. 

Ieteicams redzes pārbaudes veikt pie viena speciālista. Regulāri sekojot līdzi redzes veselībai ieteicams uzticēties vienam speciālistam. Tas sniegs iespēju pilnvērtīgāk sekot līdzi redzes izmaiņām un palīdzēs atrast labākos ieteikumus acu labsajūtas nodrošināšanai.

Dienu pirms redzes pārbaudes nelieto kontaktlēcas. Ja ikdienā jau lieto kontaktlēcas un tā ir atkārtotā vizīte, dienā, kad plānota redzes pārbaude, 24 stundas pirms tās acis nepieciešams atpūtināt, kontaktlēcas nelietojot. Tas ļaus kvalitatīvāk novērtēt esošo redzes stāvokli un izvēlēties turpmāko redzes korekcijas līdzekli.

Kontaktlēcu veidi:

Vienas dienas kontaktlēcas pēc izmantošanas tiek izmestas, tāpēc var tikt uzskatītas par visveselīgākajām, nepakļaujot tās apkārtējās vides ietekmei. Katru dienu tiek izmantots jauns kontaktlēcu pāris, kas nozīmē, ka nav nepieciešama tīrīšana un dezinficēšana, un tam īpaši paredzēti elementi. 

Mēneša kontaktlēcas ir atkārtoti lietojamas, kuras izmantojamas 30 dienas kopš iepakojuma atvēršanas brīža. Tas ir viens no izplatītākajiem kontaktlēcu veidiem, jo tas ļauj retāk domāt par to iegādi, turklāt, ja tās tiek pareizi koptas, tās ir ļoti ērtas ikdienas lietošanai. 

Toriskās kontaktlēcas paredzētas astigmātisma korekcijai. Pieejamas gan vienas dienas, gan mēneša un ilgāka laika lietošanas režīmam.

Krāsainās kontaktlēcas ir izcils veids kā paspilgtināt savu tēlu, vienlaikus nodrošināt redzes korekciju, ja tāda ir nepieciešama. Pieejami dažādu krāsu toņi, bet pēc konkrētākas informācijas jājautā konkrētajā optikas veikalā. 

Viens no iecienītākajiem kontaktlēcu ražotājiem VIZIONETTE apmeklētāju vidū ir Diviniti, kas sniedz komfortu, nodrošina nepieciešamo redzes korekciju un ir ērtas to lietošanā un kopšanā. 

Nāc uz VIZIONETTE veikalu un izvēlies sev piemērotākās kontaktlēcas, pirms tam konsultējoties ar pieredzējušiem redzes speciālistiem.